Poptávka auta z Německa či EU

Poptávku vyplňte co nejpřesněji. Náš dovoz aut z Německa se řídí Vaší poptávkou.

Jak probíhá dovoz aut z Německa a celý proces hledání vhodného auta na míru?

  1. Vyplňte co možná nejpřesněji jednotlivé parametry Vašeho auta z Německa či EU. Myslete prosím na to, že Vámi zadané údaje nám pomohou vybrat přesně ten pravý vůz pro Vás.
  2. Po odeslání Vaší poptávky pečlivě zaznamenáme kompletní údaje z Vaší poptávky do našeho propracovaného systému pro správu poptávek na auta z dovozu.
  3. Jakmile najdeme vhodný typ vozu, který bude odpovídat Vaší poptávce, okamžitě Vás budeme informovat a pošleme Vám nabídku vozu nebo odkazy na vybrané vozy z Německa či EU. Nejčastějším cílem jsou ojeté vozy z Německa.
  4. Na naší nabídku můžete zareagovat zpětným telefonátem, odpovědí v emailu a nebo rezervací daného vozu. Rezervaci lze provést na kartě vozidla v sekci autobazar.
  5. V případě objednání vozidla pro Vás zařídíme vše co bude třeba. Běžně je to dovoz aut z Německa či EU k nám, včetně potřebných registrací v ČR.

Ke koupi vozu můžete využít jeden z poskytovaných druhů financování

web

web 13

web

web 4

web 1

O ojetá auta z Německa a EU je velký zájem. Na tento obor se specializujeme již od roku 2008. Dovoz aut z Německa či EU má svá specifika i rizika, proto máme osvědčené postupy jak správně a bezchybně dovážet kvalitní auta z Německa či EU do ČR.

CzechGermanEnglish